Populer Ürünler
Ziyaretci Sayacı
00332647
Günlük Ziyaretçi 63
Toplam Ziyaretçi 332647
Günlük Tıklama 198
Toplam Tıklama 2422496
Online Ziyaretçi 3

Teslimat Şartları

Sitemizden Türkiye'nin tüm illerine sipariş ulaştırabilmektedir. www.sihirbazmalzemeleri.com ’un gerekli gördüğü durumlarda diğer taşıma şirketlerinden yararlanma hakkını saklı tutar. Taşıma konusundaki kargo şirketleri ürünlerin son kullanıcıya eksiksiz ve sağlam ulaştırılmasında sorumludur.

Alıcı (müşteri) hatası nedeni ile oluşabilecek yanlış ya da eksik adres bildirimi gibi durumlar dışında www.sihirbazmalzemeleri.com adresinden bize ulaşan siparişler Diyarbakır içine en geç 2 iş günü, Diyarbakır dışına ise Merkezlere en geç 3 iş günü içerisinde İlçelere 4. işgünü içerisinnde Uzak Bölge (köy ve merkeze uzak yerlere) 7 İş günü içerisinde ulaştırılır.

Ürün ulaştırılması sırasında taşıma şirketi tarafından doğacak gecikmeler www.sihirbazmalzemeleri.com sorumluluğu dışındadır.

Ürün gönderimlerinde mücbir sebepten veya www.sihirbazmalzemeleri.com ’dan kaynaklanmayan nedenlerden doğacak gecikmeler www.sihirbazmalzemeleri.com sorumluluğu dışındadır.

www.sihirbazmalzemeleri.com adresinden saat 14:00'dan sonra verilen tüm siparişler bir sonraki gün içinde işleme konur.

Haftasonu (Cumartesi-Pazar) Verilen Siparişler Hafta Başı Pazartesi günü Kargoya verilir.

Bayram ve Tatil günleri Verilen Siparişler İlk iş gününde Kargoya verilir.

Alıcı (müşteri) hatası nedeni ile oluşabilecek yanlış ürün siparişinin değişiminden doğacak tüm kargo ve ulaştırma giderleri alıcı (müşteri) tarafından karşılanacaktır.

Sevkiyat tarafınıza teslim edilmek üzereyken kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz .

Kargo yetkilisi görevini yerine getirdikten sonra ortaya çıkabilecek hasar, kırık vb. durumlardan müşterinin sorumlu olduğunu unutmamalısınız.

Tüm Ürünlerimiz PTT Kargo ile kargolanmaktadır. Başka bir kargo firması ile ürününüzü göndermemizi istiyorsanız lütfen sipariş mesajınızda bunu belirtiniz. Kapıda Ödeme Yoktur.

Merkez illere 3 iş gününde İlçelere 4 iş gününde Uzak bölgelere (köy mezra vb) 7 iş gününde Teslimat yapılır.

Mucbir sebepler Hariç

Kargolarda Fiyat Tarifesi (Şehir İçi-Şehirler arası)

Normal (1499.99 TL'ye kadar) kargo Ücreti 100.00 TL Müşteriye aittir

1500.00 TL ve üzeri alımlarda kargo firmamıza aittir

 Yurt Dışı Kargo ücretleri değişmektedir.(Maille kargo ücreti hakkında bilgi alabilirsiniz)

10:00 ile 17:30 saatleri arasında 0412 224 44 50 - 0505 802 7215 nolu telefonu arayıp veya whatsapp'tan mesajınızı iletebilirsiniz.

 

Şaka Oyunları-Sihirbaz ilizyon Malzemeleri © 2013 - Powered by Sihirbaz Malzemeleri